חייגו: 03-9565352

מיזוג אוויר לרכב

יש ברשותינו מכונת מיזוג אויר מהמשוכללות בעולם.

המערכת מבצעת ואקום שמנקה את המערכת מנוזלים ואז באופן אוטומטי היא ממלאת גז בכמות שהיצרן קובע.

1927514

תיקון מזגן לרכב – מחיר נוח והוגן

אין חולק על כך שהרכב יכול לנסוע באופן תקין גם אם המזגן אינו פועל או מזייף, אך חוויית הנסיעה והנהיגה נפגמת באופן משמעותי ולכך יש גם השפעות בטיחותיות. על כן, אם נוצרה בעיה במערכת המיזוג של רכבכם תוכלו לפנות אלינו בפרונט מוטורס, מוסך מוערך וותיק השוכן ברחוב שמוטקין 22 ראשון לציון. אנו אמונים על תיקון כל התקלות שצצות במזגני רכבים מכל הסוגים, וברשותנו מכונת מיזוג אוויר מהמתקדמות בעולם שמבצעת ואקום ומנקה את מערך המיזוג מנוזלים, ולאחר מכן ממלאת גז באופן אוטומטי בכמות הקבועה על ידי היצרן.

 

חשיבותו של מזגן תקין

ישראל היא מדינה ים תיכונית חמה, ולכן בעיקר בעונת הקיץ ובעונות המעבר נוטים חללים פנימיים של רכבים להתלהט. מצב זה מוביל להזעה ומשפיע על ריכוזו של הנהג, על מהירות תגובתו ועל מצב רוחו, כלומר לעצבנות ולהחלטות פזיזות. מסיבה זו, למזגן שאינו פועל יש השלכות שאינן קשורות רק לאיכות החיים, אלא גם לשמירה על שלום הנהג והנוסעים. כאשר תגיעו עלינו בפרונט מוטורס ימתין לכם משרד קבלה מפואר וממוזג בו תוכלו להתרווח, בעוד אנו נאבחן את התקלה, נסביר לכם על העבודה הנדרשת ועלויותיה, ונפעל לתיקונה באופן המהיר והיעיל ביותר.

 

סוגים שונים של תקלות ותיקונן

יש להבין כי מערכת המיזוג ברכב עשויה ממרכיבים שונים ולכן עלולות להופיע בה תקלות מגוונות, אשר יתבטאו למשל במזגן שאינו מקרר בכלל, בהפחתת תפקודו בעת שחם בחוץ, בהפסקת פעולה כשהרכב עומד, ובהוצאת אוויר פושר במקום קר במהלך הנסיעה. על כן, גם הטיפולים שנבצע ישתנו באופיים ובעלויותיהם, אך בכל מקרה אנו מקפידים להציע על תיקון מזגן לרכב מחיר נוח, הוגן ומשתלם. למען הדוגמא, אחד המרכיבים הבסיסיים במערכת מיזוג האוויר הוא המדחס שדוחס את הגז לכיוון המעבה וכך מתקבל למעשה אפקט הקירור. ברכיב זה עשויות להופיע תקלות עקב התייבשות של אטמים או כניסה של נוזלים אל המערכת, ואנו נבדוק תחילה אם ישנה אפשרות לתקן את המדחס ובכך לחסוך לכם בעלויות. במידה שאין אפשרות לתיקון אנו נחליפו במדחס חדש, נשטוף את המערכת ונחליף גם שסתום ומייבש. כאמור, ישנם עוד סוגי תקלות רבים במזגני רכבים, כגון בעיות במערכת החשמל, בחיישנים, במאוורר, בתרמוסטט, במפוח, וכן מחסור או דליפה של הגז, ולכולן יש לנו מענה.

 

אם ברצונכם שנאבחן ונטפל בתקלה במזגן רכבכם ונחזיר לו את יכולת הקירור האפקטיבית, פנו אלינו בטלפון 03-9565352 או הגיעו אל פרונט מוטורס ברחוב שמוטקין 22 ראשל"צ.

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ