חייגו: 03-9565352

אישור בלמים

כל רכב שגילו עולה על 15 שנים מחוייב לפני טסט לעבור בדיקת בלמים מקיפה.

במידה והכל תקין, אני מנפיק לו אישור של משרד התחבורה.

1916445

אישור בלמים – לטפל בהכנה לטסט

מוסך פרונט מוטורס השוכן בראשון לציון (שמוטקין 22) מכין רכבים מכל הסוגים למבחן רשות הרישוי. אנו אמונים על ביצוען של כל הבדיקות המתחייבות לקראת הטסט ועל תיקונן היעיל באמצעות ציוד חדשני, מתקדם וממוחשב. בין היתר, נבצע בדיקות של מערכת ההיגוי, הצירים, מצב הצמיגים, כיוון הגלגלים, מערכת הפליטה, התאורה והאיתותים, וכמובן הבלמים לרבות אישורים נדרשים. מעבר לכך, לקוחות המעוניינים בכך יכולים ליהנות תמורת תשלום סמלי מלקיחת רכבם על ידינו אל מכון הבדיקה, על מנת שנעבור את הטסט עבורם.

 

האם אתם צריכים אישור בלמים

על פי תקנות משרד התחבורה חייב כל בעל רכב מגיל מסוים להוציא אישור בלמים, לטפל בתקלות הרלוונטיות ולעשות זאת כתנאי מקדים בטרם הגעה למכון הבדיקה. כידוע, הטסט השנתי הינו תנאי מחייב כדי שהרכב יוכל להמשיך ולנסוע על הכביש, ובמקרה שגילו של הרכב הינו יותר מתשע עשרה שנים חובה לבצע את הטסט פעמיים השנה. מעבר לכך, קיימות תקנות מחמירות יותר הנוגעות למצבה של מערכת הבלמים בכל הקשור לרכבים ותיקים. כך לדוגמא, אם בבעלותכם רכב שגילו למעלה מחמש עשרה שנים תהיו חייבים להוציא אישור בלמים כתנאי מקדים לבדיקה במכון. מדובר באישור המצריך לפני כן בדיקה מקיפה שעשויה לכלול פירוק, תיקונים והחלפות של רכיבים פגומים או בלויים בערכת. לאחר התיקון, או במידה שלא נתגלתה כל בעיה מהותית, אנו נספק לכם את האישור. חשוב להדגיש כי לא כל מכונאי או מוסכניק יכולים לספק אישור זה אלא רק מנהל מקצועי של מוסך מורשה מטעמו של משרד התחבורה.

 

אישור רכב מיושן

אם יש בבעלותכם רכב שגילו עולה על עשרים שנים, הרי שלפי תקנות משרד התחבורה עליכם לקבל אישור רכב מיושן בטרם הכניסה למכון הבדיקה. מדובר באישור שניתן אך ורק במוסך מורשה כאשר את כל הקשור במערכות ההיגוי, בלמי השירות ובלמי העזר יכול לאשר רק המנהל המקצועי של המוסך.

 

להכין את הרכב לטסט

פרונט מוטורס נמנה על המוסכים הוותיקים והמוערכים בראשון לציון והסביבה, ומשרת מזה שנים רבות את תושבי האזור. אם ברצונכם להכין את רכבכם לטסט ולקבל אישור בלמים מטעם בעלי מקצוע מנוסים ואמינים, הגיעו אל המוסך ששוכן ברחוב שמוטקין 22 ראשל"צ. כמו כן, כדי לתאם מועד הגעה ניתן להתקשר אלינו בכל עת בטלפון שמספרו 03-9565352.

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ