חייגו: 03-9565352

הכנה לטסט

רכבים מגיעים אלינו לפני טסט שנתי, אנו בודקים את כל המערכוות המכניות הבטיחותיות, כולל אורות ומגבים.

העברת טסט

תמורת סכום סמלי אנו מעבירים את הרכב מבחן שנתי-טסט.

1927455

הכנה לטסט כולל אישור בלמים במחיר הוגן

אם מצוי בבעלותכם רכב שגילו מעל ל- 15 שנים ואתם נדרשים להעבירו טסט, הרי שיהיה עליכם להציג במכון הרישוי גם אישור בלמים מטעם מוסך מורשה על ידי משרד התחבורה. מוסך פרונט מוטורס השוכן בראשון לציון מספק שירות לתושבי העיר והסביבה מזה שנים רבות, ומבצע את כל סוגי העבודות בכל הרכבים לרבות עבודות מכונאות, מיזוג אוויר, כיוון פרונט, והגבהות לרכבי שטח. בנוסף, חלק בסיסי משירותינו מהווה הכנה של רכבים לקראת הטסט ואף לקיחתם למכון הרישוי לצורך המבחן תמורת תשלום סמלי.

 

הצורך בהוצאת אישור בלמים

על פי החוק בישראל, כל רכב שעולה על הכביש חייב להיות בעל אישור תקף ממכון רישוי לאחר שעבר את הטסט. בדרך כלל המבחן נדרש פעם אחת בשנה, למעט רכבים שגילם עולה על 19 שנים המחויבים בביצועו אחת לשישה חודשים. כמו כן, משרד התחבורה הוציא דרישות מיוחדות עבור אישור בלמים המחייבות רכבים שגילם מעל ל- 15 שנים. מדובר בבדיקת בלמים מקיפה שנדרשת גם אם אין בעיה ניכרת, ובמידת הצורך כוללת פירוק, תיקון והחלפה של מרכיבים בלויים או בלתי תקינים במערכת הבלמים. יש לציין כי את האישור על תקינותה של מערכת הבלמים יכולים לתת רק מי שמשמשים שמנהלים מקצועיים של מוסכים מורשים מטעם משרד התחבורה (תקנה 273, ב', ה'). עוד חשוב לדעת כי על פי תקנה 273 ו' כל רכב שגילו יותר מ- 20 שנים חייב לקבל אישור רכב מיושן לפני הטסט ממוסך מורשה, כאשר האישור על תקינותם של מערכת בלמי העזר, מערכת ההיגוי ובלמי השירות יינתן רק מידי מנהלים מקצועיים של מוסכים מורשים.

 

הכנה מלאה לטסט והעברת הרכב

מלבד אישור בלמים אנו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות לפני טסט וכן את התיקונים המתחייבים מהן. בין היתר, מדובר בבדיקה של מערכת האיתותים והתאורה, המגבים, ההגה והצירים, מצבם של הצמיגים, מערכת הפליטה וכיוון הגלגלים. כאמור, במידה שהלקוח מעוניין גם ניקח את הרכב למכון הרישוי ונעבירו את הטסט בעצמנו, תמורת תשלום סמלי.

 

לקבלת אישור בלמים במחיר הוגן ומשתלם ולביצוע הכנה לטסט הגיעו אל מוסך פרונט מוטורס ברחוב שמוטקין 22 ראשון לציון, או התקשרו אלינו בטלפון 03-9565352.

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ