חייגו: 03-9565352

טיפול 10,000

זהו טיפול שבו מחליפים שמנים ומסנני אויר לפי הוראות יצרן.

ברכבים החדשים הטיפול נעשה כל 15000 קמ .

חשוב להקפיד מכיוון שזה תורם לעבודה תקינה של המנוע ומאריך את חיי המנוע.

1927411

כמה עולה טיפול תקופתי לרכב?

במוסך פרונט מוטורס מבצעים טיפולים תקופתיים לרכבים מכל הסוגים בהתאם להוראות היצרנים, ומקפידים לגבות עבורם מחירים הוגנים בשקיפות מלאה. כמו כן, אם במהלך הטיפול מתגלות תקלות או בעיות שונות הדורשות טיפול אנו מסוגלים לתת מענה לכולן, בין אם מדובר בכיוון פרונט או גלגלים, במערכת המיזוג, המים, החשמל, בגיר או בכל רכיב אחר.

 

מה כולל טיפול תקופתי

כאשר מתקשרים אלינו לקוחות חדשים שקיבלו עלינו המלצות מחברים, הם נוהגים לשאול כמה עולה טיפול לרכב. התשובה היא שאם מדובר בטיפול שגרתי תעמוד העלות על מאות שקלים בודדות, אך הדבר תלוי בפעולות שיש לבצע, בבעיות נוספות שיתגלו וברצונם של בעלי הרכב לתקנן. באופן כללי, טיפול שגרתי של עשרת אלפים קילומטרים או חמישה עשר אלף קילומטרים ברכבים חדשים, יכלול החלפת מסנן אוויר ושמן, החלפת שמן המנוע ונוזל הקירור, וכן החלפות בהתאם לצורך של מסנן דלק ופלאגים. בנוסף לכך, בהתאם להוראות היצרן, לסוג הטיפול ולממצאי הבדיקות שנבצע עשוי הטיפול לכלול את מערכת הבלמים על מרכיביה השונים, החלפת שמן גיר וסרנים, רכיבים במערכת הקירור, נורות וכדומה. כאמור, העלויות עשויות להשתנות בהתאם לעבודות המבוצעות ובכל מקרה יכללו את שעות העבודה על פי הנחיות איגוד המוסכים, מחירי השמנים והחלפים הנדרשים.

 

לא כדאי להתקמצן

חשוב להבין כי מרכיבי המנוע והרכב בכלל סובלים לאורך זמן מבלאי ושחיקה, בעיקר אלו המצויים תחת עומסי עבודה כבדים, וכמו כן השמנים והמסננים נוטים לאבד מיעילותם. זוהי בדיוק הסיבה שיצרניות הרכב ממליצות לבצע טיפול תקופתי גם אם נראה שהמכונית נוסעת באופן תקין לחלוטין. למעשה, ללא טיפולים אלו הולכת וגוברת השחיקה של הרכיבים, דבר שבהחלט מוביל לתקלות מורכבות ויקרות בהרבה ממאות השקלים שעולה הביקור התקופתי במוסך. יתר על כן, איננו ממליצים לחסוך באיכות השמנים והחלפים הבסיסיים שיותקנו במהלך הטיפול. במידה שאינכם בטוחים אם הגיע הזמן לבצע טיפול למכונית עליכם רק להסתכל בספר הרכב של היצרן, ואם הוא כבר אינו ברשותכם תוכלו למצוא את התשובה ברשת האינטרנט. מעבר לכך, ניתן כמובן להתקשר אלינו ואנו נאמר לכם מתי בדיוק יש להגיע למוסך, ולצורך איזה טיפול.

 

אם יש לכם שאלות פנו אלינו בטלפון 03-9565352 או הגיעו אל מוסך פרונט מוטורס ברחוב שמוטקין 22, ראשל"צ.

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ