חייגו: 03-9565352

כיוון פרונט

תפקיד הכוון פרונט הוא לשמור על יציבות הרכב ושמירת הנסיעה בקו ישר.

וגם לשמור על הצמיגים שלא יישחקו בדפנות .אלה על כל פני הצמיג.

1916445

כיוון פרונט וכיוון גלגלים - מחיר נוח והוגן

מרגישים שההגה רועד לכם בידיים או נוטה לצד מסוים? החלפתם את הצמיגים בזמן האחרון? אם כך, ייתכן מאוד שאתם זקוקים לכיוון פרונט או לכיוון גלגלים במוסך מורשה. מדובר בטיפול מהיר שאינו כרוך בעלויות גבוהות המחזיר לגלגלים ולהגה את הזוויות הנכונות בהתאם להוראות היצרן, ומשיב לכם את הביטחון על הכביש. במוסך פרונט מוטורס יבצעו עבורכם כיוון גלגלים במחיר הוגן ומשתלם, כמו גם כיוון פרונט למשאית ולכל סוגי הרכב.

 

מדוע ומתי נדרש כיוון פרונט?

ראשית, חשוב לציין שגם אם אינכם חשים בכל רעידה או סטייה ברכב מומלץ לבצע כיוון פרונט לפחות פעם אחת בשנה, וזאת מסיבות שיוסברו להלן. יש להבין כי הרכב שלכם עושה דרך ארוכה מדי שנה ועובר על הכביש גם אבנים, בורות קטנים ופגעים שונים, ומעבר לכך גם הגלגלים וחלקים אחרים הולכים ונשחקים. דברים אלו נכונים במיוחד לגבי רכבים שנכנסים לשטח, אבל גם לגבי רכבים שנוסעים רק על הכביש, שכן עם הזמן יוצאת מערכת הגלגלים וההיגוי מאיזון עקב הסיבות שתיארנו לעיל. ומדוע הדבר כה חשוב? מפני שכשהגלגלים יוצאים מאיזון מתחילות להופיע רעידות (לעיתים הן ברורות ומורגשות, ולעיתים לא). כמו כן, מדובר בבעיה העלולה להתפתח לכדי סיכון בטיחותי עקב חלוקה בלתי מאוזנת של משקל הרכב, בעיקר בסיבובים ובמהירויות גדולות, ומעבר לכך מצב זה יוצר שחיקה מואצת של המתלים, בולמי הזעזועים, הצירים והצמיגים. על כן, מחיר כיוון פרונט שאינו גבוה ומסתכם במאות שקלים בודדות מהווה השקעה נבונה מבחינה בטיחותית, ומשתלמת מבחינה כלכלית.

 

כיוון גלגלים ופרונט

חשוב לדעת שלא בכל המקרים חובה לבצע כיוון פרונט (כאשר אין בעיה באיזון ההגה) ולעיתים ניתן להסתפק בכיוון גלגלים שהינו זול יותר. במידה שהחלפתם צמיגים לאחרונה או שהרגשתם רעידות ברכב, גשו למוסך כדי לבצע כיוון גלגלים שבו אנשי המקצוע מאבחנים את חוסר האיזון ומתקנים אותו על ידי הצבת משקלים מאזנים. יחד עם זאת, במידה שהבעיה קשורה גם להגה יהיה צורך לבצע כיוון פרונט בהתאם למפרט היצרן ועל פי בדירות מקיפות של הצמיגים הקדמיים ומערכת ההיגוי.

 

פנו אלינו לקבלת שירות

מעוניינים לבצע כיוון פרונט במחיר נוח והוגן? זקוקים לכיוון גלגלים עבור רכבים פרטיים, מסחריים או משאיות? הגיע אל מוסך פרונט מוטורס שברחוב שמוטקין 22 ראשון לציון, או התקשרו אלינו כעת בטלפון שמספרו 03-9565352. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור.

 

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ