חייגו: 03-9565352

החלפת מנוע

יש מצבים בהם לא ניתן לשפץ את המנוע אם בגלל עלויות או בגלל מצב המנוע ואז מחליפים מנוע

יש שלושה סוגי מנועים:

  • מפירוק -רכב שהושבת ונלקח ממנו המנוע
  • ייבוא-מנועים שמגיעים מחול
  • חדש -מנוע חדש לגמרי.

על כל המנועים יש 3 חודשי אחריות.

20160809_153539


החלפת מנוע ברכב – מרכיבים ועלויות 

מנועים של רכבים פרטיים, מסחריים ומשאיות נדרשים לעמוד בעומסים כבדים לאורך השנים, ומטבע הדברים נוטים לתקלות. יתר על כן, במקרים מסוימים אין מנוס מהחלפת המנוע בכללותו באמצעות אנשי מקצוע מנוסים, אמינים ואחראיים. אין ספק שביחס לטיפולים פשוטים מהווה החלפת מנוע ברכב פרוצדורה מורכבת יותר, ועלויותיה בהתאם. יחד עם זאת, אם תהיתם כמה עולה מנוע לרכב לרבות החלפה מקצועית שלו, אצלנו במוסך פרונט מוטורס תמצאו מחירים הוגנים ומשתלמים עם שירות אישי ומסור.

 

בעיות במנוע – מה עושים?

החלפה של מנוע ברכב עשויה להידרש עקב קשת רחבה של נסיבות, בין אם הרכב אינו מניע או זז ובין אם מדובר בתקלות חוזרות ונשנות, הוצאות כבדות על שמנים ודלקים, ועלויות גבוהות ומיותרות לאורך זמן ללא פתרון הולם. במקרים אלו ישנו אפשרות להחליף את המנוע המקורי באחר, בין אם משופץ או מקורי מייבוא, ואף להחליפו לנפח גדול או קטן יותר כל עוד עומדים בתקנות משרד התחבורה. יחד עם זאת, הטיפול חייב להתבצע במוסך שמנהליו מחזיקים בהרשאה להחלפה של מנועים ובכל הציוד ההולם, וכמובן מסוגלים להשיג את המנוע שמתאים לרכבכם. מדובר בפרוצדורה הכוללת גם בדיקה של מערכות הדלק, הקירור וההצתה (וביצוע תיקונים והחלפות לפי צורך), כיוון של כבל הגז, בדיקה של מסנן האוויר והחלפה של רצועת הטיימינג, שמן ופילטר שמן. עוד יש לציין כי לאחר תום העבודה יש לפנות אל סניף של משרד הרישוי או למכון רישוי (תלוי בסוג ההחלפה) על מנת לשנות את פרטי רישיון הרכב.

 

אז כמה זה עולה?

על השאלה כמה עולה מנוע לרכב אין תשובה אחת שכן הדבר תלוי בסוג הרכב והמנוע, במקום שממנו משיגים את המנוע החדש או המשופץ, במידת הזמינות בשוק, ועוד. מעבר לעלות של רכישת המנוע יש לקחת בחשבון את מחיר שעות העבודה והחלפים, וגם חשוב לזכור כי מדובר בעבודה ממושכת שלרוב תדרוש מכם למצוא פתרון ניוד חלופי למספר ימים.

 

למידע נוסף על החלפת מנוע

רוצים לקבל פרטים נוספים על החלפת מנוע ברכב? התקשרו אל מוסך פרונט מוטורס בטלפון 03-9565352, צרו עימנו קשר דרך האתר, או הגיעו אלינו ברחוב שמוטקין 22 ראשון לציון.

צור קשר
חייגו: 03-9565352

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

טלפון: 03-9565352
כתובתינו: שמוטקין 22, ראשל"צ

כל הזכויות שמורות לפרונט מוטורס - הכל במקום אחד  |  טל': 03-9565352  | | mymon.yosef@gmail.com  |  שמוטקין 22, ראשל"צ